• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Вітаємо Вас на офіційному сайті нашої школи


/Files/images/shkola/23 квітні 2014 121.jpg

Ми раді, що Ви завітали до нас!


Наші координати:

Україна, 08823, Київська область, Миронівський район, село Шандра, вулиця Комсомольська, 95. Тел.: 8 (045) 38175. e-mail: shandra-zosh@ukr.net
Науково-методична тема школи:

"Комплексне застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі загальноосвітнього навчального закладу"

Виховна тема школи:

"Виховання духовної культури особистості та формування потреб у здоровому способі житті"

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

* У школі навчається 80 учнів

* Навчальний план школи зорієнтований за 5-денним навчальним тижнем і складений з урахуванням пізнавальних інтересів, освітніх запитів, життєвих планів, індивідуальних особливостей учнів та можливостей педагогічного колективу.

* На базі школи діють гуртки: Туристично-краєзнавчий "Шандрівчани - Жандик М.С., Науково-технічний "Виготовлення сувенірів" - Білошапка А.П., Еколого-натуралістичний "Юний еколог" - Ємець Т.І., Нуково-технічний "Технічна творчість" - Миргородський В.В., теніста та футбольна секції - Дрига В.В.

* Більшість педагогів використовують ІКТ на уроках та в позакласній роботі, всі вчителі школи опанували освітню програму "Intel. Навчання для майбутнього" та отримали сертифікати.

* Школа співпрацює з батьками, учнівськими комітетами та з громадськими організаціями с.Шандри.

* Варіативна складова плану сформована на діагностично-прогностичній основі для забезпечення допрофільної підготовки та націлена на забезпечення повноцінного загальнокультурного розвитку школярів. Години варіативної складової передбачені на збільшення годин для вивчення окремих предметів інварантної складової, упровадження курсів за вибором та на факультативи, індивіддуальні та групові заняття.

* Інварантна складова плану початкової школи складена на державному рівні яка характерна для всіх загальноосвітніх закладів. З 1 класу розпочинається вивчення англійської мови.

* За рахунок варіативної частини в 3-4 класах введено курси за вибором та факультативи: "Сходинки до інформатики" "Київщинознавство".

* У старшій школі здійснюється профільне навчання, технологічний профіль, створені класи з поглибленим вивченням технологій.

* У 5-му класі викладається курс "Російська мова".

* У школі працюють факультативи: "Основи Веб-дизайну", "Основи графічної інформації", "Основи християнської етики", "Технології. Креслення", "Основи медичних знань", "Коригуюча гімнастика", "Футбол", "Психологія", "Основи теорії чисел", "Основи комп’ютерної безпеки".

* При методичному кабінеті створено "Банк атестаційних матеріалів вчителів".

* На базі Ресурсного центру працює творча група вчителів:

1. Гончар Світлана Григорівна - учитель української мови і літератури та світової літератури;

2. Шабан Олена Костянтинівна - учитель математики та інформатики;

3. Ємець Тетяна Іванівна - учитель біології, хімії, природознавства;

4. Огризько Наталія Миколаївна - учитель англійської мови,

які регулярно проводять майстер-класи з використання ІКТ та розвитку творчих здібностей учнів.

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА ШКОЛИ

* 1 - спортивний зал, 2 - спортивні майданчики, 1 - ідальня, 1 - комп’ютерний клас, 10 - класних кімнат, 1 - шкільний музей села Шандра, 1 - майстерня, шкільна бібліотека, фонд якої складає 106 методичних примірників, 2616 підручників,2208 книг.Кiлькiсть переглядiв: 26